Bliskość w związku jest bardzo ważna, bez niej trudno myśleć o gorących orgazmach oraz o satysfakcji z życia seksualnego. Na szczęście, nawet wtedy gdy związek przechodzi trudne chwile, gdy nastała w nim rutyna, istnieją gadżety erotyczne, które pozwolą pokonać te trudności. 

Jak sprawić by życie erotyczne nabrało nowego, lepszego smaku? 

Najważniejsze w związku jest spędzanie chwil we dwoje, czas kiedy oddajecie się jedynie sobie. Do tego doskonale sprawdzi się wibrator, który jest przeznaczony specjalnie dla par. Dzięki temu rozwiązaniu, zarówno Ty jak też Twoja partnerka będziecie mogli zaznać chwil niezapomnianej rozkoszy. Jeśli zastanawiasz się nad tym jak używać wibratora dla par, przede wszystkim musisz wiedzieć, że jedna część jest wkładana do pochwy, druga wypustka ma z kolei idealnie stymulować łechtaczkę, która nie stanowi, jakby mogło wielu osobom się wydawać, jedynie niewielkiego narządu w kształcie groszka, lecz jest to tak naprawdę sieć odnóży, które sięgają wgłąb ciała. Z jednej strony, wibrator dla par doskonale sprawdza się podczas zabaw solo, jednakże musisz wiedzieć, że jeśli umiejętnie kreujecie swoje pozycje seksualne, będziecie mogli razem przeżyć chwile nieziemskich uniesień.

Wibrator dla par to doskonała zabawka, której wielkim atutem jest jej uniwersalność, przypomina literę 'U’, dostarczając maksymalną rozkosz zarówno pochwie jak też łechtaczce. Jeśli zastanawiasz się, czy taki gadżet sprawdzi się w Waszej sypialni, to co musisz wiedzieć, że właśnie ta zabawka pozwoli Ci spełnić najskrytsze marzenia. Czasami przed pierwszym zastosowaniem danego gadżetu, pojawia się myśl, “czy to jest ta właściwa zabawka?”, “czy się sprawdzi?”, “czy będziesz umieć posługiwać się nim właściwie”, wiedz, że wibrator dla par jak używać go, żeby dawał satysfakcję to przede wszystkim z lubrykantem. Właśnie dzięki takiemu gadżetowi świetnie rozwiniecie swoje miłosne ars amandi, gdyż nie musisz do sterowania gadżetem używać rąk, więc możesz nimi pieścić piersi partnerki, zaś wspaniałym efektem głębokiego seksu z penetracją ze stymulacją łechtaczki zajmie się ten magiczny wibrator. 

Jaki wibrator dla par wybrać, by poczuć największą dawkę satysfakcji? 

Na rynku funkcjonuje szereg wibratorów dla par, jednakże warto skorzystać jedynie z tych najlepszych. Cenieni seksuolodzy swego czasu opracowali badanie, gdzie proszono kobiety oraz mężczyzn w związkach o to by przetestowali gadżety. Pary te były w związkach, warunkiem wzięcia udziału w badaniu było niekorzystanie wcześniej z wibratorów dla par, zadeklarowana chęć poszerzania swoich horyzontów seksualnych. Oczywiście, grupa badanych musiała być reprezentatywna, gdyż seksuolodzy chcieli na tej podstawie odpowiedzieć sobie jakich rozwiązań oczekują Polacy i Polki. Pierwsze miejsce w zestawieniu zajął wibrator dla par We-Vibe Unite. Badani podkreślili, że jego kształt daje duży wachlarz możliwości, daje pole do dużej dowolności użytkowania. Co szczególnie spodobało się paniom, że w trakcie penetracji podczas pracy zabawki można dostarczać niezapomnianych, magicznych wrażeń zarówno sobie jak też partnerowi. Kobiety jako wielki atut uznały również to, że oba skrzydełka wibratora można jednocześnie umieścić w pochwie, co z kolei sprawia, że orgazm będzie wielokrotnie spotęgowany. Dużym atutem jest także pilot, dzięki któremu można obsługiwać gadżet nawet z odległości 3 metrów. Bardzo pochlebnie oceniony został także wibrator dla par SATISFYER PARTNER MULTIFUN, podobał się również wibrator dla par We-Vibe Jive. Właśnie tak wyglądało podium, na którym znalazły się najlepiej ocenione przez pary gadżety w kategorii 'wibrator dla par’.

Lekarze seksuolodzy po zakończeniu badania przesłali link wszystkim, którzy brali aktywny udział w tym doświadczeniu https://terdeals.com/pl/ranking/806/ranking-top-5-najlepszych-wibratorow-dla-par. Z pewnością, tym obiektywnym opiniom zadowolonych par warto zaufać, by również samemu poczuć większą satysfakcję czerpaną z seksu. Wibrator dla par to kompleksowe rozwiązanie, które sprawia, że jakość życia seksualnego znacznie się poprawia. 

Wibrator dla par – jak używać?