Krótko po święcie zmarłych na początku listopada zarówno wiele osób, jak i firm zmienia tryb funkcjonowania na “przedświąteczny”. W tym właśnie czasie w wielu sklepach pojawiają się produkty związane z bożym narodzeniem, a także specjalne oferty cenowe na wiele produktów obowiązujące wyłącznie przez określony czas. Od niedawna natomiast w Polsce i wielu innych krajach europejskich pojawia się specjalne wydarzenie, które wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych – tzw. Black Friday. “Czarny piątek” to określenie na pierwszy piątek, który przypada po święcie dziękczynienia w USA. W tym jednym, wyjatkowym dniu, większość sklepów oferuje wiele produktów po bardzo obniżonych cenach, przez co wiele najbardziej pożądanych towarów w tym dniu zostaje bardzo często wyprzedanych w mgnieniu oka. Promocje trwają zazwyczaj od otwarcia do zamknięcia sklepu, lecz zdarzają się również oferty specjalne, które obowiązują np. wyłącznie przez godzinę czy dwie.

Jak już zostało wspomniane – zwyczaj ten zawitał również do Polski, jednak w nieco innej formie. W naszym kraju przeważnie sprzedawcy ustanawiają tzw. Black Week – a więc około tydzień wypełniony promocjami. Podczas tych kilku dni – podobnie jak w USA, można nabyć wiele produktów w okazyjnych cenach. Biorąc pod uwagę czas, kiedy takie okazje występują (przełom listopada i grudnia, a więc na krótko przed Bożym Narodzeniem), dla wielu osób może to być doskonała okazja na zakup prezentów dla bliskich. Zegarki szwajcarskie Tissot mogą być w tym przypadku doskonałym upominkiem, który z pewnością posłuży przez długi czas.

Wysokiej jakości zegarki Tissot – Black Friday

Marki Tissot nie trzeba w zasadzie nikomu przedstawiać – szwajcarska precyzja i dokładność, doskonale zaprojektowane konstrukcje i świetny dobór materiałów to znaki charakterystyczne wyrobów tej firmy. Podczas ofert na Black Friday w wielu sklepach, takich jak np. zegarmistrz.com, będzie można nabyć te wyjątkowe czasomierze po bardzo atrakcyjnych cenach. Warto więc zapoznać się z gamą modelową i wybrać najlepszy wzór dla siebie lub dla bliskiej nam osoby.

Dobry zegarek męski Tissot

Dla fanów klasyki doskonałym wyborem będzie Tissot Visodate Quartz T118.410.16.277.00. Ten unikalny czasomierz stworzony w stylu vintage swoim designem nawiązuje do modeli marki z lat 50., a więc konstrukcji sprzed ponad 70 lat! To, co rzuca się w oczy w przypadku tego modelu, to jego niesamowita prostota i elegancja. Opalizującą srebrzystą tarczę zdobią wyraźne cyfry arabskie na godzinach 3, 6, 9 i 12 oraz sztabkowe znaczniki na pozostałych pełnych godzinach. Zegarek posiada komplikację w postaci pojedynczego datownika umieszczonego na godzinie 3. Całość zamknięta w eleganckiej i prostej kopercie ze stali w kolorze srebrnym. Ciekawym zabiegiem jest również wykorzystanie oryginalnych, historycznych logotypów na tarczy. Zarówno ją, jak i mechanizm kwarcowy znajdujących się w środku koperty chroni dodatkowo bardzo wytrzymałe, wypukłe szkło szafirowe.

Elegancki zegarek damski od Tissot

Marka Tissot na Black Friday ma również propozycje dla Pań. Wśród nich znajduje się świetny model Tissot Bella Ora Round T103.210.36.018.00, który pięknie prezentuje się na nadgarstku. Koperta tego czasomierza wykonana została ze stali nierdzewnej pokrytej powłoką PVD. W środku niej umieszczono wysokiej klasy mechanizm kwarcowy z datownikiem oraz wspaniałą, zdobioną tarczę z elementami dopasowanym kolorystycznie do koperty. Znaczniki godzin to rzymskie cyfry (na pozycjach 3, 6, 9 i 12) oraz pojedyncze indeksy. Całość kryje szafirowe szkło wysokiej klasy.

Gdzie kupić zegarki marki Tissot – sklep

Oferty na Black Friday pojawiają się w bardzo wielu sklepach. Najlepszym wyborem będą jednak sprzedawcy, którzy posiadają odpowiednią renomę na rynku, a ich sklepy funkcjonują od długiego czasu. Takim miejscem jest m.in. sklep zegarmistrz.com, gdzie można nabyć zarówno wyżej wymienione modele, jak i wiele innych zegarków marki Tissot i nie tylko. U tego sprzedawcy specjalnie z okazji Black Friday będzie można kupić wiele czasomierzy po atrakcyjnych cenach.

Jakie zegarki kupić podczas black friday?